OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 739 329 981 | petr.suchomel@vtpup.cz

O VĚDĚ V OLOMOUCI


Věda v Olomouci
 je akce pořádaná Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého (VTP UP) zaměřená na setkání firem z vybraného oboru s vědeckými pracovníky Univerzity Palackého, ale také navzájem mezi sebou. Tyto akce navazují na předchozí sérii osmi kontaktních workshopů a minulých Věd v Olomouci (např. na témata chemie a biotechnologie nebo farmacie, potravinových doplňků a kosmetiky).


PŘIPRAVOVANÉ AKCE

ZDRAVÁ FIRMA – 23. 11. 2017

Aplikační centrum BALUO vás zve na workshop o podpoře zdraví na pracovišti


Cílem je zaměřit pozornost vedení a managementu firem nejenom na finanční výsledky, ale rovněž na mentální a fyzické zdraví zaměstnanců, zdravé pracovní prostředí a pozitivní změny ve firmách.


HLAVNÍMI TÉMATY SETKÁNÍ BUDOU

> Den zdraví ve firmách

> Zdravé benefity pro zaměstnance

> Program podpory zdraví na pracovišti


ORGANIZAČNÍ ÚDAJE

Datum: 23. 11. 2017

Čas: 13–16 hod

Místo: Aplikační centrum BALUO, U letiště 976/32, Olomouc

Registrujte se prosím ZDESamozřejmostí je zdravé občerstvení a přátelská atmosféra.

Individuální nabídka

INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA


DEN ZDRAVÍ VE FIRMÁCH


Zdravý event je kombinací pohybových aktivit s našimi zkušenými trenéry, zážitkovými a vzdělávacími workshopy včetně diagnostických měření poskytujících užitečné informace o vašem zdravím. Nesmí chybět chutný a zdravý catering.


REALIZACE DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

> Aktivity – bazén a vířivka, chytré fitness, lezecká stěna, pohybové aktivity (bosu, TRX, ...), stolní tenis, míčové hry (badminton, volejbal, apod.).

> Workshopy – zdravé vaření, fyzioterapie, výživové poradenství, tejpování atd.

> Diagnostická měření – složení těla prostřednictvím přístroje InBody 770, měření a vyšetření pohyblivosti a zkrácených svalů.Akci je možno realizovat i přímo ve vaší firmě. Spolupracujeme s odborníky z praxe či známými sportovci. Organizujeme zaměstnanecké, klientské akce, konference, workshopy, semináře včetně kompletní produkce (moderátoři, zvuková, světlená technika, atp.).